KONST / Litografier / Färglitografi 11755513
nr 1175 5513
Gunnar Thorén
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Hav. Signerad, numrerad 20/200, motivet: 40x49 cm
Gunnar Thorén, svensk målare och tecknare född i Göteborg 1931.
Utrop:
400 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:06:16
Gunnar Thorén
Läs mer om Gunnar Thorén